+98-21-8490-1000

اخبار و تازه ها / گروه اصلی

   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

جلسه همفکری دستیاران ارشد بیمارستان شریعتی با اعضای کمیته بحران بیمارستان شریعتی درباره راهکاری های کنترل کرونا

اعضای کمیته مدیریت بحران بیمارستان شریعتی در جلسه‌ای با دستیاران ارشد این بیمارستان درباره کنترل بیماری کرونا همفکری و تبادل‌نظر کردند.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه دوشنبه 17 اسفند 98 در دفتر ریاست این بیمارستان برگزار شد. در این جلسه دکترسعید رضا مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی با تشریح اقدامات بیمارستان از آغاز بیماری کرونا در کشور گفت: این بحران ممکن است در ماه‌های آینده نیز ادامه پیدا کند و نیازمان به اختصاص بخش‌های بیشتری از بیمارستان ادامه یابد. رئیس بیمارستان شریعتی همچنین گفت: ما هم‌اکنون با بیماری سروکار داریم که نمی‌دانیم رفتارش چگونه است ازاین‌رو در نظر گرفتن تمامی احتمالات لازم است.
 دکتر مهر پور همچنین با اشاره به ظرفیت پذیرش بیماران در بیمارستان‌های دانشگاهی گفت: نیاز به همفکری وجود دارد و گروه مدیریت و رهبری بیمارستان تمامی شرایط را برای بهترین تصمیم بررسی می‌کند. گرچه نظرات متفاوت است اما همکاری دستیاران تمامی رشته‌ها در این شرایط بسیار مؤثر است و لازم است همه تابع یک تصمیم باشیم.
دکتر مهر پور با تأکید بر لزوم پایش برنامه‌ها افزود: درروند اجرا اگر اشتباه احتمالی وجود داشته باشد حتماً شجاعتش راداریم که آن را اصلاح کنیم.
 در این جلسه دکتر شیرزاد نصیری معاون آموزشی، دکتر محمدرضا جمشیدی مدیر گروه داخلی، دکتر محمدرضا جعفری مدیر درمان، دکتر علیرضا سیما مسئول آموزش دستیاری بیمارستان شریعتی، دکتر مجید سروری رئیس بخش مراقبت‌های تنفسی، دکتر حجت واحدی رئیس اورژانس بیمارستان شریعتی حضور داشتند.

 در این جلسه دستیاران ارشد گروه‌های مختلف آموزشی، درباره نحوه نوبت‌های کاری، حضور در تریاژ بیماران، چالش‌های مدیریت بیماران مبتلابه کرونا صحبت و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

 فرانک  معصومي فرد

فرانک معصومي فرد

با ما تماس بگیرید

(021) 84-90-1000

تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی

در صورت تماس از خارج بیمارستان شماره های داخلی بخشها و واحدها با پیش شماره 8490 قابل شماره گیری است.

  • شماره فاکس: 88633039
  • کد پستی: 1411713135
  • پست الکترونیک: shariatihosp@tums.ac.ir