+98-21-8490-1000

اخبار و تازه ها / گروه اصلی

   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱

برگزاری مراسم تقدیر از دستیاران برتر آزمون بورد در بیمارستان شریعتی

مراسم قدردانی از دستیاران برترآزمون بورد تخصصی سال 98 بیمارستان شریعتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این مراسم چهارشنبه یکم آبان 98  در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار شد. در این مراسم  استادان، اعضای هیات علمی، دانشجویان و 18 تن از دستیاران برتر به همراه خانواده حضور داشتند. دکتر شیرزاد نصیری معاون آموزشی بیمارستان شریعتی در ابتدای این مراسم به دستیاران برای کسب رتبه برتر در آزمون بورد تخصصی سال98  تبریک گفت. دکتر نصیری همچنین ضمن قدر دانی برای تلاش های یشان  افزود: این دستیاران با داشتن مشکلات فراوان، بسیار عالی درخشیدند و  زحمات استادان عزیز را با سربلندی جواب دادند. معاون آموزشی بیمارستان شریعتی همچنین از دستیاران خواست ارتباط خود را با بیمارستان حفظ کنند و تجربیات خود را به دیگر دستیاران انتقال دهند. 
در این مراسم همچنین دکتر محمد نقی طهماسبی رئیس بخش ارتوپدی بیمارستان شریعتی فارغ التحصیلی را پایان مرحله یادگیری ندانست و گفت: شما تازه اول راه هستید هر بیماری که به شما مراجعه می کند برای خود یک امتحان محسوب میشود. مشاور ریاست بیمارستان شریعتی همچنین با بیان چند خاطره برخی نکات اخلاقی را به دستیاران یادآور شد.
دکتر محمدرضا سروش رئیس بخش جراحی بیمارستان شریعتی نیز در این مراسم حضور داشت و ضمن تبریک به دستیاران گفت: تمام تلاش و آرزوی ما این است که دانشجو پس از فارغ التحصیلی از بیمارستان شریعتی در جامعه به عنوان یک فرد قابل قبول مشغول به خدمت شود.
 دکتر منیره حاکمی رئیس بخش نفرولوزی بیمارستان شریعتی در این مراسم ضمن تبریک به دستیاران از آنان خواست تا برای دیگر دستیاران الگو باشند.
دکتر مهرپور رئیس بیمارستان شریعتی نیز در این مراسم از دستیاران برای تحمل مشقت چنین راه سختی قدر دانی کرد. رئیس بیمارستان شریعتی همچنین در سخنان خود به نقش سازنده انتقاد اشاره کرد و از دستیاران خواست که در ادامه مسیر خدمت انتقاد پذیر باشند حتی اگر انتقاد منطقی نباشد. وی همچنین برای آنان در ادامه مسیر خدمت آرزو موفقیت کرد.
 

با ما تماس بگیرید

(021) 84-90-1000

تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی

در صورت تماس از خارج بیمارستان شماره های داخلی بخشها و واحدها با پیش شماره 8490 قابل شماره گیری است.

  • شماره فاکس: 88633039
  • کد پستی: 1411713135
  • پست الکترونیک: shariatihosp@tums.ac.ir