+98-21-8490-1000

اخبار و تازه ها / گروه اصلی

   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱

بازید مدیر توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه و کارشناسان این حوزه از فرایندهای اداری بیمارستان شریعتی

دکتر علیرضا نمازی و کارشناسان مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه از واحد امور اداری بیمارستان شریعتی بازدید و فرایندهای این واحد را بررسی کردند

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، دکتر نمازی و کارشناسان مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه، دوشنبه 11 شهریور 98 از بیمارستان شریعتی بازدید کردند. دکتر نمازی و کارشناسان مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه، پیش از بازدید در جلسه‌ای با دکتر سعید رضا مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی، دکتر مسعود رفعتی مدیر، حسن رحیمی رئیس امور اداری بیمارستان شریعتی و کارشناسان این واحد دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این جلسه دکتر نمازی، بیمارستان شریعتی را جزو بیمارستان‌های برجسته کشور و دارای نقاط قوت دانست و گفت: هدف از این بازدید تعامل با همکاران واحدها و همچنین بررسی شاخص‌هایی ازجمله استخدام، نیروهای طرحی، پرونده مشاغل، بازنشستگان و دیگر فرایندهای اداری است.
 دکتر نمازی با اشاره به استانداردهای جدید وزارت بهداشت برای حوزه اداری، تدوین این استان دردها را قدمی روبه‌جلو دانست و آن را مبنایی برای شناسایی مشکلات حوزه اداری کمبودها و یا نیروهای مازاد، به‌روز شدن و چابک سازی سازمان‌ها عنوان کرد.
در این جلسه دکتر مهر پور و دکتر رفعتی نیز ضمن استقبال از برنامه‌های حوزه مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه برای استانداردسازی امور اداری، درباره مسائل نیروی انسانی بیمارستان تبادل‌نظر و گفت‌وگو کردند.
 پس‌ازاین دیدار، کارشناسان از فرایندهای اداری ازجمله ارتقای شغلی کارکنان، رضایت سنجی، اعضای هیئت‌علمی، جذب و تأمین نیرو بازدید کردند.
 

با ما تماس بگیرید

(021) 84-90-1000

تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی

در صورت تماس از خارج بیمارستان شماره های داخلی بخشها و واحدها با پیش شماره 8490 قابل شماره گیری است.

  • شماره فاکس: 88633039
  • کد پستی: 1411713135
  • پست الکترونیک: shariatihosp@tums.ac.ir