+98-21-8490-1000

اخبار و تازه ها / گروه اصلی

   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

قدردانی استادان و دستیاران جراحی زنان و زایمان بیمارستان شریعتی از زحمات سی‌ساله استاد لیلی صفدریان

استادان و دستیاران جراحی زنان و زایمان بیمارستان شریعتی با برگزاری مراسمی از زحمات سی‌ساله استاد لیلی صفدریان قدردانی کردند

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، استاد لیلی صفدریان عضو هیئت‌علمی گروه زنان و زایمان دانشگاه و فوق تخصص نازایی، پس 34 سال تلاش و خدمت مشفقانه در حوزه‌های آموزش و پژوهش و درمان زنان ایران‌زمین در آذرماه 97 بازنشسته شد. استادان و دستیاران جراحی زنان و زایمان بیمارستان شریعتی در مراسمی که چهارشنبه 28 آذر در این بیمارستان برگزار شد، از خدمات دکتر صفدریان قدردانی کردند. در ابتدای این مراسم، نما آهنگی از زندگی و فعالیت‌های آموزشی دکتر صفدریان به نمایش درآمد. سپس دکتر آل یاسین مدیر گروه جراحی زنان و زایمان دانشگاه تهران به ایراد سخنرانی و تقدیر از زحمات و تلاش‌های دکتر صفدریان پرداخت.
همچنین دکتر صفدریان نیز در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و برای متخصصان جوان آرزوی موفقیت کرد. وی در ادامه سخنانش با ارائه توصیه‌هایی به دستیاران برای موفقیت در طبابت وزندگی، از زحمات و الطاف همکاران به‌ویژه استاد آل یاسین و استاد آقا حسینی بسیار تشکر کرد.
دکتر صفدریان بزرگ‌ترین موهبت در زندگی را همراهی و همدلی همسرش عنوان کرد و آن را همواره موجب دلگرمی و قوت قلب خود دانست.
دکتر صفدریان در سال 1329 در تهران متولد و در سال 1349 وارد دانشکده پزشکی تبریز شد، وی در سال 1359 در رشته جراحی زنان و زایمان دانشگاه تهران پذیرفته شد و بعد از اتمام دوره تحصیل به‌عنوان هیئت‌علمی به آموزش دانشجویان و دستیاران پزشکی مشغول شد؛ وی در سال 1375 دوره فلوشیپی نازایی را در بیمارستان شریعتی زیر نظر مجرب‌ترین استادان این رشته در کشور گذراند و سال‌ها در بخش ناباروری بیمارستان شریعتی به درمان زوج‌های نابارور و تربیت دستیاران فوق تخصصی نازایی پرداخت.

با ما تماس بگیرید

(021) 84-90-1000

تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی

در صورت تماس از خارج بیمارستان شماره های داخلی بخشها و واحدها با پیش شماره 8490 قابل شماره گیری است.

  • شماره فاکس: 88633039
  • کد پستی: 1411713135
  • پست الکترونیک: shariatihosp@tums.ac.ir