نخستین تور دانشجویی بیمارستان گردی در بیمارستان شریعتی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، اولین تور دانشجویی بیمارستان گردی با حضور دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی و دکتر صداقت استاد گروه پزشکی اجتماعی دانشگاه یکشنبه 16 دی در بیمارستان شریعتی برگزار شد. دکتر مهر پور که پیش‌ازاین در نخستین جلسه اتاق فکر دانشجویی از برگزاری این تور خبر داده بود، درباز دید از تمامی ایستگاه‌ها، دانشجویان را همراهی کرد و به سؤالات آنان پاسخ گفت.
رئیس بیمارستان شریعتی برگزاری چنین برنامه‌هایی را در افزایش آگاهی و نگرش دانشجویان به نحوه ارائه خدمات و آشنایی روند فعالیت واحدها و بخش‌ها بسیار مؤثر دانست و افزود: بیمارستان خانه دوم دانشجویان پزشکی و سایر گروه‌های درمانی است و لازم است آن‌ها بدانند که بیمارستان فقط بخش‌های بستری و اتاق عمل نیست و برای ارائه خدمات بهتر باید با کارکردها و اهمیت واحدهایی مثل تأسیسات، دفع پسماند، تصفیه‌خانه آشنا بود.
دکتر مهر پور همچنین ضمن ابراز امیدواری از راه‌اندازی تور بیمارستان گردی در دیگر بیمارستان‌ها، گفت: این گروه از دانشجویان به‌عنوان لیدر، دیگر گروه‌های بازدیدکننده را راهنمایی خواهند کرد.
دفع پسماند، تصفیه‌خانه، رختشوی‌خانه، دیزل ژنراتور و موتورخانه مرکزی، چیلر‌ها و کانال ترمیک بیمارستان از ایستگاه‌هایی بود که دانشجویان از آن‌ها بازدید کردند.
در جلسه‌ای که در پایان این بازدید برگزار شد، دانشجویان این تور را تجربه‌ای جدید و جذاب دانستند و پیشنهادها و نظرات خود را درباره این برنامه مطرح کردند

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
42
#
تور؛دانشجویی