CoverImageFa

مراسم قدردانی از ماماهای نمونه بیمارستان شریعتی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این مراسم صبح یکشنبه 24 اردیبهشت 96 در محوطه آلاچیق‌های بیمارستان شریعتی برگزار شد. در این مراسم دکتر اشرف آل یاسین رئیس بخش زنان، زایمان و نازایی بیمارستان شریعتی با قدردانی از همکاران ماما و مسئولان اتاق زایمان، بخش زنان، بخش نازایی و دیگر بخش‌های مرتبط با بلوک زایمان گفت: شخصاً از همکاری خانم فتاحی مسئول اتاق زایمان و خانم ربیعی مسئول بخش زنان و دیگر مسئولان بخش‌های زنان قدردانی می‌کنم. گاهی بیمارانی داریم که حاضرند درروی برانکارد بخوابند اما به مرکز دیگر نروند و این بیمار نسبت به بیماری که روی تخت خوابیده است، نیاز به مراقبت بیشتری دارد که بار آن روی ماماهاست.
رئیس بخش زنان، زایمان و نازایی بیمارستان شریعتی با اشاره به خاص بودن بیمارستان شریعتی گفت: اگر بیماران در این مرکز پذیرش داده نشوند جای دیگری برای آنان نیست. وی از همکاری تک‌تک افراد ازجمله مدیریت بیمارستان و معاونت درمان برای همکاری در درمان بیماران تشکر کرد و افزود: هیچ‌کدام از ما به‌تنهایی نمی‌توانیم بیماران را مدیریت کنیم و نهایتاً وقتی بیمار را به ماما می‌سپاریم این ماماست که بااطلاع رسانی به‌موقع علائم خطر به ما بیمار را از مرگ نجات دهد. وی ابراز امیدواری کرد این‌گونه همکاری‌ها همیشه در بیمارستان شریعتی باشد تا این مرکز به‌عنوان یک بیمارستان با خصوصیاتی که در هیچ کجا سراغ نداریم، بماند.
دکتر شاهی مدیر بیمارستان شریعتی نیز در این مراسم ضمن تبریک روز ماما از بازگشایی LDR بیمارستان شریعتی تا پایان اردیبهشت 96 خبر داد و گفت: هر جا که سرویس خوب بدهند بیمار به آنجا مراجعه می‌کند. خوشحالیم که دکتر آل یاسین ابراز رضایت می‌کنند مهین سعیدی مدیر پرستاری بیمارستان شریعتی نیز در این مراسم حضور داشت و با قدردانی از خدمات ماماهای بیمارستان افزود: این‌که مردم باروی خوش ازاینجا بیرون بروند برایمان بسیار جای خوشحالی است؛ و همین‌که مادران در فضای فیزیکی بهتری بستری هستند و خدمت می‌گیرند خوشحالیم.
دکتر علی عسگری معاون درمان و دکتر جعفری مدیر درمان بیمارستانش شریعتی از خدمات ماماهای بیمارستان در شرایط سخت‌کاری قدردانی کردند. در این مراسم صید علی زاده به‌عنوان مامای نمونه دانشگاهی از بلوک زایمان، مینا حسین‌خانی و فاطمه سیدی از بلوک زایمان، ثنا کونانی از بخش نوزادان و نسرین محمدعلی زاده از بخش زایمان لوح تقدیر و هدیه دریافت کردند. 15 اردیبهشت روز جهانی ماماست و هرسال در بیمارستان شریعتی مراسمی به همین مناسبت برگزار می‌شود. امسال به علت تداخل با ارزیابی‌های اعتباربخشی این مراسم 24 اردیبهشت برگزار شد.
 EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI EMRI

LastUpdate 1396/02/26
Creator 42
فایل ضمیمه
کلمات کلیدی