ویژه خیرین و اهداکنندگان
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
نوبت دهی آنلاین

بیماران گرامی برای سهولت در دریافت نوبت و انتخاب روز و ساعت مراجعه به بیمارستان شریعتی می توانند به روش آنلاین نوبت خود را رزرو کنند.

نوبت بگیرید

سوالات متداول

بیمارستان شریعتی یک بیمارستان جنرال (عمومی )است. تمامی خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی را ارئه می کند.این بیمارستان خدمات روانپزشکی، چشم پزشکی و گوش و حلق و بینی و کودکان به صورت سرپایی ندارد.

تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی

شماره تماس بیمارستان 84901000-021 است. در صورت تماس از خارج بیمارستان شماره های داخلی بخشها و واحدها با پیش شماره 8490 قابل شماره گیری است.

در بیمارستان شریعتی نوبت دهی به صورت تلفنی و اینترنتی انجام می پذیرد.(برای درمانگاه های فوق تخصصی تنها به صورت مراجعه حضوری به شما نوبت داده می شود)

بله. با مراجعه به معاونت درمان بیمارستان و ارائه کارت ملی یا پاسپورت ، شما می توانید از مدارک و پروند پزشکی خود کپی تهیه کنید.

واحد پیگیری امور بیماران واقع در طبقه همکف به نظر شما رسیدگی می کند. برای تماس با این واحد هم می توانید در روزهای غیرتعطیل از ساعت 8 تا 14 با شماره 84902102-021 تماس بگیرید.

درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شریعتی در تمامی ایام هفته به غیر جمعه ها و ایام تعطیل از ساعت 7 تا 14 و برخی درمانگاه ها از ساعت 14 تا 17 دایر هستند. درروزی های غیر تعطلیل ایام نوروزی هم درمانگاه ها آماده ویزیت بیماران هستند.

تنظیمات قالب